Je to divný čas pro televizi, o tom není pochyb. Zatímco se mnoho produkcí zastavilo, aby se zpomalil šíření koronaviru, nová jarní série, která již dokončila natáčení, se stále valí podle plánu a sociální distancování nám všem poskytlo více času, než bychom si mohli prohlédnout zdánlivě nekonečné množství streamované tituly. Co má dělat náročný divák?

Pro jednoho zůstaňte naladěni na The Times, který vám kromě pravidelně naplánovaného programování přinese průvodce vším od dětského televizního vysílání až po bezplatné streamovací zkoušky, které vám v následujících dnech a týdnech pomohou orientovat se v domácích podmínkách. Pro další použijte následující průzkum veřejného mínění od více než 40 (!) Televizních kritiků a novinářů k naplánování sledování flámu. Od společensky důležitých dramat až po únikové komedie s dobrým pocitem - toto je seznam úkolů, který stojí za to řešit mezi záchvaty čerstvého vzduchu.
Takisto přikládáme pár tipů na online seriály.

„Getting On“

Sledování temné komedie, která upozorňuje na nedostatky amerického systému zdravotní péče, nemusí být pro všechny uklidňující, ale „Getting On“ je jednou z nejlepších psaných a hraných show, jaké kdy TV obdržely. Niecy Nash, Laurie Metcalf a Alex Borstein jsou na špici svých her a podávají veselé a dojemné výkony jako obléhaní pečovatelé v geriatrickém zařízení rozšířené péče. Přijeďte si po tajemný kousek výkalů na židli, zůstaňte na slzách a do finále seriálu budete určitě plakat.

„Černobyl“
Lewis Beale, nezávislý pracovník

Nejen brilantně zahraná a režírovaná série (a držitel ceny Emmy), ale také objektivní lekce toho, co se stane, když vláda v popření odmítne získat kontrolu nad nebezpečnou situací, která může ovlivnit miliony lidí. Zní povědomě? Černobylská jaderná katastrofa se mohla stát před 34 lety, ale její poučení jsou dnes stejně relevantní jako v 80. letech. Serial Černobyl online nájdete na stránce filmyaserialy.com

„Taskmaster“
Whitney Friedlander, nezávislá osoba

Zapůsobil minimální kontakt s vnějším světem na vaši pozornost, takže se již nemůžete soustředit na věci jako „zápletka“ a „oblouk postavy“? Potřebujete šanci sledovat hloupé (obvykle britské) lidi soutěžící v iracionálních výzvách, jako je „malovat koně při jízdě na koni“, „červenat se švédský člověk“ a „vyfotit se při maskování, abyste zjistili, jestli někdo spatřit tě? “ Pak prosím zvažte britský komediální hit „Taskmaster“. Vytvořený komikem Alexem Hornem, který hraje společně s komikem Gregem Daviesem, obsahuje soutěžní panel, který se každou sezónu střídá („Shrill's“ Lolly Adefope, „My Dad Wrote a Porno's“ Alice Levine a „The Great British Bake Off's“ „Noel Fielding byl zapnutý). První čtyři roční období jsou k dispozici na YouTube, ale neexistuje pravidlo, které by říkalo, že je musíte sledovat v určitém pořadí nebo v jednom dlouhém flámu.

„Jmenuji se hrabě“
Liz Shannon Miller, na volné noze

Vybral jsem něco snadno dostupného (streamování na Hulu!), Které by mohlo sklouznout pod radar; komedii Grega Garcii o opravdové zbabělosti, která se rozhodla hledat vykoupení, má zvláštní kouzlo. Jason Lee je nenápadný jako reformovaný zločinec ve snaze napravit svou karmu a obecné téma - snaží se být milé k ostatním - má v těchto nejistých dnech rozhodně moc. I když existují pouze čtyři roční období (i když se přidá k celkem 96 epizodám), velkým pronásledovatelem je Garciina další série „Raising Hope“, která se vyznačuje stejnou oslavou dělnického života, ale s bonusem Cloris Leachman a roztomilé dítě.